INDIVIDUÁLNÍ PÉČE

Dopřejte sobě i svému miminku to nejlepší - spokojenou mámu

Unsplashed background img 1
 

Vyplňte email a koukněte se zdarma na video:

Jak na bezproblémový porod?
Metoda tří klíčů

Shlédnout video zdarma
Vzájemná podpora

Pravidelné předporodní setkávání

Ve vzájemné podpoře je velká síla. Pojďte se pravidelně setkávat a těšit se na porod. Budeme si povídat a probírat vše, co vás zajímá a třeba i trápí.


Setkání je vhodné pro ženy těhotné, ale třeba i ty netěhotné, které se porodu a mateřství obávají a chtějí načerpat uklidnění a jistotu.

Kdy a kde?

Každý pátek od 17.00 hodin v Klubovně Salesiánského střediska Vltava,
Fr. Ondříčka 2137/60, České Budějovice.
Začínáme 2. listopadu 2018.


Vstupné je 150,-


Přidat se můžete kdykoliv.

Přihlašujte se na e-mail info@UvolnenyPorod.cz.

comment

Všem těhotným, které si chtějí popovídat o zdravém těhotenství, zdravém přirozeném fyziologickém porodu bez zbytečných zdravotnických zásahů a o láskyplnném rodičovství vřele doporučuji. Vyslechnete si rozmanité porodní příběhy, budete se zamýšlet nad tím, jaký porod chcete právě vy pro sebe a své miminko. A najdete si nové kamarádky, které žijí v podobné realitě jako vy (a chtějí si povídat o prdících, probdělých nocích a radostech mateřství jako je třeba první úsměv miminka).
Tohle setkávání není pro ženy, které se nechtějí zamýšlet, nechtějí poslouchat své instinkty a chtějí slepě kopírovat zajeté koleje svého omezeného a nekontaktního okolí. Prostě jde o setkávání alternativnějšího zaměření, neočekávejte, že si zde budete nacvičovat spravné dýchání na koze a o tom, jak nejefektivněji vycvičit své miminko a aby vás co nejméně otravovalo
Anička Čandová
S prvním miminkem

Hodinová konzultace

Máte pocit, že si potřebujete jen s někým popovídat, najít příčinu jednotlivých potíží nebo získat jiný pohled na svou situaci? Zpracovat si trauma z předchozího porodu nebo strach z toho, který vás teprve čeká?

Nezdá se to, ale za pouhou hodinu se dá vyřešit mnohé, když víte jak na to...

Cena 600 Kč

Každá z nás je originál, každá jsme jiná a máme jiné potřeby. Proto mám nejraději individuální přípravu a pozoruji, že i ženám osobní péče a pozornost velmi prospívá. Můžete se tak zeptat na všechno, co potřebujete, probereme a vyřešíme všechno, co vás aktuálně trápí nebo zajímá.

S prvním miminkem

Kompletní předporodní příprava

Společně se budeme snažit odhalit všechno, co by se u porodu mohlo projevit jako problém. Každý týden budeme systematicky pracovat na tom, abyste se na porod těšila a prožila ho v krásném uvolnění a klidu.

Co obsahuje?

  • 10 dvouhodinových konzultací přes Skype
  • 9 videí s praktickými informacemi a tipy, díky kterým se snadno zorientujete
    ve světě těhotenství a dobře se připravíte na porod
  • 2 relaxační audio nahrávky, s nimiž zklidníte tělo i mysl během těhotenství
    a celkově se pozitivně naladíte na porod.

Cena 6000 Kč

OBJEDNAT

comment

Do kompletní předporodní přípravy bych šla opět a znova. Úžasná psychická podpora, úplně jiný pohled na porod a těhotenství, než jsem měla doteď.
A nejen to, jiný pohled na sebe jako na mámu, jako na člověka. Kurz mi přinesl hodně pohody a uvolnění a musím ho vřele doporučit. Veroniko, děkuji, děkuji, děkuji.
MUDr. Katarina Kellner