REFERENCE

Každý spokojený porod plný pozitivních emocí je veliká radost. Přečtěte si příběhy žen, které jsem doprovázela nebo alespoň podpořila na jejich cestě těhotenstvím.

Unsplashed background img 1
 
Podruhé a euforicky

Když jsem rodila svoje první dítě, dceru Sáru, upřímně jsem nechápala, proč mají lidi děti. Proč se množí, když je zrození dítěte takové utrpení. Porod trval víc než 24 hodin a s každou následující kontrakcí jsem myslela, že umírám.
Přečíst

Bez traumat a v pohodě

S Veronikou Vojáčkovou jsem se poprvé setkala na přednášce o přirozeném porodu. Působila na mě jako člověk z jiné planety. Byla první osobou, která mluvila o tom, že je porod krásný zážitek a jde i bez bolesti.
Přečíst

Narodila se Anežka

Byla jsem podruhé těhotná. Tentokrát jsem se ale na porod chtěla opravdu dobře připravit. Shodou okolností probíhal zrovna Biostyl a mě upoutala přednáška Veroniky Vojáčkové "Porod bez bolesti". Nevěřila jsem, že porod nemusí bolet!
Přečíst

Už cítím mateřskou lásku

Chtěla bych se s Vámi podělit o svá dvě těhotenství a porody. Moje první těhotenství s Tami bylo sice plánované a doprovázené spoustou lásky ode mě i od manžela, ale od začátku náročné.
Přečíst

Krásný porod - dar pro nás obě

Otázka zrození, těhotenství, porodu mě vždy hodně zajímala. Je to něco mezi nebem a zemí. Na svět přijde nová bytost a tolik na nás záleží, jaká bude.
Přečíst

 
 

Vyplňte email a koukněte se zdarma na video:

Jak na bezproblémový porod?
Metoda tří klíčů

Shlédnout video zdarma