Přirozený porod bez komplikací a zbytečné bolesti?

Pomáhám ženám uvolnit se v těhotenství a při porodu tak, aby si své miminko doopravdy užily. A to od prvního okamžiku.

Veronika Vojáčková

autorka programu Uvolněný porod

Jsem vystudovaná inženýrka ekonomie a máma 3 dětí. Po své první porodní zkušenosti jsem se rozhodla pomáhat ostatním ženám, aby pro ně a jejich miminka porod nebyl zbytečným traumatem.

Učím se ze své zkušenosti, učím se od žen. Pozoruju je, vnímám a zjišťuji, že přivést dítě na svět v porodnici není právě snadná věc. Asi čtvrtina dětí se u nás rodí císařským řezem!

Proč my, dnešní ženy "neumíme rodit"? Není pro nás vůbec snadné uvolnit se na neznámém místě, v neznámé situaci a za velmi nepříjemných okolností. Dnes už z vlastní zkušenosti a ze zkušenosti mnoha dalších žen vím, že to umíme.

Když se dobře připravíme.

Co vám kurz přinese?

Dozvíte se, co dělat při porodu, aby proběhl co nejlépe

Budete vědět, jak prožít těhotenství bez zbytečného stresu.

Naučíte se relaxovat v těhotenství a tuto dovednost využít i při porodu.

Budete se umět postarat o miminko tak, aby bylo skutečně spokojené.

Zjistíte, co dělat, aby vás porod
zbytečně nebolel.

Zjistíte, jak vám může u porodu pomoci partner a jaká je jeho úloha.

A samozřejmě celkové uvolnění v těhotenství a při porodu tak, abyste si své miminko doopravdy užily.

Pro koho je vhodný?

Pro prvorodičky

Pro ženy, které už rodily, ale chtějí svůj porod konečně prožít jako pozitivní posilující zkušenost.

Pro ženy, které ještě těhotné nejsou, ale chtějí vědět, co je čeká...


Součástí kurzu je hodinová konzultace přes Skype.

Navíc si samozřejmě kurz můžete pouštět průběžně a opakovaně a to i při dalších těhotenstvích.

Dozvěděla jsem se, co mě (prvorodičku) při porodu může čekat, jak se na porod připravit a také jak prožít přirozený porod i v porodnici.

Líbí se mi váš praktický pohled a vlastní zkušenosti hlavně z videí týkajících se nošení dětí nebo plen. Měla jsem od začátku příjemný pocit - spíše jako rozpravy se zkušenější kamarádkou.

Všechna videa jsem si pouštěla více než jednou.

Lucie Drbohlavová

Co kurz obsahuje?

9 videí s praktickými informacemi a tipy, díky kterým se snadno zorientujete ve světě těhotenství a dobře se připravíte na porod a mateřství.

PRVNÍ VIDEO ZDARMA

JAK NA BEZPROBLÉMOVÝ POROD? METODA TŘÍ KLÍČŮ

Uvolnění je základním předpokladem krásného a hladkého porodu. Aby se žena při porodu dokázala jednoduše uvolnit a nechat všechno běžet, je nutná dobrá příprava v těhotenství.
K bezproblémovému porodu vám pomůže metoda "tří klíčů".

V tomto videu se dozvíte, jak pracovat se svými myšlenkami a pocity, které vás v těhotenství provázejí.

2. VIDEO

JAK SE NEBÁT TĚHOTENSTVÍ,
ALE NAOPAK SI HO UŽÍT

Těhotenství není nemoc a porod není její léčbou. Toto jedinečné období si můžete doopravdy užít. Co číst? A jaké informace si pouštět k tělu a jaké ne?
Délka 47:06

3. VIDEO

JAKOU VYBRAT PORODNÍ POLOHU
A JAK PODPOŘIT POROD?

Porod je v podstatě jednoduchý proces, který může trvat pouhých 15 minut. A to i ve Vašem případě. Tomu se budu věnovat v tomto videu, které si budoucí maminky přehrávají často i několikrát.
Délka 1:02:25

4. VIDEO
JAK MÍT PŘIROZENÝ POROD I V PORODNICI

Porodnice mají své rutinní postupy, které většinou přirozenému porodu odporují. Jak si vybrat vhodnou porodnici? Koho si vzít sebou? Jaké procedury a vyšetření mě na sále čekají? A jak rozpoznat, kdy se mám řídit potřebami svého těla a kdy už mám zvolit lékařskou pomoc?
Délka 1:25:30


5. VIDEO
JAK NA ZDRAVÍ A HYGIENU NAŠEHO MIMINKA?

Praktické rady a tipy. Tentokrát o látkových a jednorázových plenách, o bezpečné kosmetice a znovuobjevené bezplenkové komunikační metodě.
Délka 1:36:07

6. VIDEO
JAK KOJIT, ABY BYLO ZDRAVÉ VAŠE MIMINKO I VY

Budu mít dost mléka? Jaká je nejlepší pozice pro kojení? Jak se při kojení stravovat? Kojení je jednoduchá záležitost, přesto dělá mnoha ženám potíže.
Délka 1:09:17

7. VIDEO
PROČ A JAK NOSIT DĚTI?

Ten největší problém, se kterým vám šátek pomůže je, že Vám miminko nebude plakat! Nebo bude plakat minimálně. Ve videu Vám vysvětlím, jak používat šátek a nosítko, aby to bylo nejzdravější pro Vás i Vaše miminko.
Délka 1:20:53

8. VIDEO
VÝBAVIČKA PRO VÁS

O výbavičce pro děti toho je všude dost. Tohle video je o výbavě pro Vás! Poradím Vám, co si vzít sebou do tašky do porodnice. Samé vychytané tipy! Víte třeba, jaké Vás čekají v porodnici vložky?
Délka 36:20

9. VIDEO
JAK NAVÁZAT KRÁSNÝ VZTAH S MIMINKEM?

Láskyplný vztah s Vaším miminkem od první minuty je klíčový pro jeho další zdravý rozvoj. Jak toho dosáhnout, Vám vysvětlím v závěrečném videu. Budete vědět, jak můžete mít spolu s Vaším miminkem krásné a klidné šestinedělí.
Délka 1:04:44

A navíc... Relaxační nahrávky


Relaxační nahrávka pro těhotenství

Příprava na porod prostřednictvím vedené relaxace je ideálním způsobem, jak naučit své tělo i mysl dokonale vypnout.
Vrátit se tak do původně přirozeného stavu uvolnění a klidu.

Relaxační nahrávka pro porod

Napomáhá k úplnému odpojení se od okolí a vrací rodící ženu do uvolněného stavu, který si nacvičila v těhotenství. Porod tak může probíhat plynule a uvolněně.

Díky tvému kurzu jsem získala nový pohled na porod. Krásný pohled! Bylo fajn slyšet, že porod nemusí bolet, nemusí téct krev, nemusí být ošklivým zážitkem. Možná právě díky tvému kurzu jsem měla krásný porod - přestože byl první. Nebolel a byl...krásný, emotivní a ráda na něj vzpomínám. Nastavila jsem si v hlavě, jak to chci a světe div se :) bylo to tak! Jsem šťastná a za to patří nemalé díky právě tomu, jak vedeš kurz a jak k porodům přistupuješ.

Šárka Macháčková

Cena bezmála 10 hodinového kurzu je jen 1500 Kč

Výhody online kurzu

Časová flexibilita

Kurz si můžete přehrát kdykoliv. Klidně i několikrát. V kteroukoliv denní i noční dobu. Třeba až budou děti klidně spát, nebo u žehlení...

Z pohodlí domova

Nemusíte nikam jezdit, videa si můžete přehrát kdekoliv. Nejen že ušetříte na cestovném, ale můžete si udělat pauzu, když se vám zachce. A vrátit se třeba po svačině.


Možnost se vracet

Představte si, že na Vás 14 dnů před porodem dolehne akutní "předporodní tíseň". Kromě kamarádek a manžela Vám i já mohu dodat úlevu tím, že znovu "spolu probereme" co se děje při porodu. To je téma mého třetího videa.

Aktuálnost

Je vhodné shlédnout celý kurz v době těhotenství, ale poté doporučuji si pustit jednotlivá témata znovu podle toho, v jaké fázi s miminkem jste. Po porodu to může být mé deváté video - KLIDNÉ ŠESTINEDĚLÍ.

Sama si určíte tempo

Videa si můžete přehrát klidně všechna najednou. Máte-li však dostatek času do termínu porodu, můžete si pouštět jednu lekci týdně. Budete tak mít spoustu času na vstřebání všech těch nových informací.


Nejste v tom sama

Celý kurz si můžete pouštět s kamarádkou nebo třeba s manželem, který by na "živý" kurz rozhodně nešel.

To Vám klasický předporodní kurz samozřejmě neumožní.

30 dnů garance vrácení peněz

Je mi jasné, že za 30 dnů se na celý kurz můžete podívat několikrát :)

Díky velké spokojenosti žen, které si kurz koupily před Vámi, jsem si velmi jistá, že můj video kurz pomůže i Vám. Proto nabízím nadstandardní 30 denní garanci vrácení peněz. Pokud budete mít pocit, že Vám kurz nepomohl, tak Vám prostě bez dalších dotazů ihned peníze vrátím. Stačí mi poslat email. Opravdu nic neriskujete!

Kurz mě hlavně psychicky připravil na porod, díky čemuž se narození našeho syna stalo krásným zážitkem bez jakýchkoliv špatných vzpomínek. Už se těším na další těhotenství a porod.

Ing. Marie Mosconi